Ferraz Shawmut DN000UB69V315L (A330188) Fuse, 690V 315A. 4D-36
Sale Sold out
5 in stock
Sold as Seen!
Is it new or used?
The photos depict exactly what you will receive.
Can I ship on my own account?
Brand: Ferraz Shawmut
Maximum Amperage: 315A
Voltage: 690V
Model: DN000UB69V315L (A330188) Fuse, 690V 315A